Žogu uzstādīšana

Mūsdienās, no daudziem žogu veidiem, kas tiek izmantoti dažādiem mērķiem, populārākie ir metāla žogi. Visbiežāk žogu uzstādīšana tiek veikta privātmāju un īpašumu teritoriju norobežošanā, nodrošinot drošību un privātumu, kā arī industriālo platību norobežošanā, apsargāmo teritoriju nožogošanā un kā drošības žogu dažādiem dzīvniekiem.

Ir svarīgi izvēlēties pareizo žoga veidu, tāpēc mēs piedāvājam profesionālo 3D žogu un ekonomisko, bet izturīgo ruļļu žogu uzstādīšanu.

3D paneļu žogu uzstādīšana konkrētajā teritorijā garantē:

  • Augstu drošības līmeni
  • Labu caurredzamību
  • Ilgu kalpošanas laiku
  • Pievilcīgu dizainu

Turklāt žogs ir veidots no cinkotām stieplēm ar izturīgu plastikāta pārklājumu, padarot to nesagriežamu un garantē papildus drošību pret vandālisma mēģinājumiem. Jāpiemin, ka žoga acis ir veidotas tādā izmērā, lai ne cilvēks, ne dzīvnieks nevarētu tajā uzrāpties vai iesprūst, mēģinot tam tikt pāri vai cauri.

Neskatoties uz nelielo acs atvērumu, žoga caurspīdīgās īpašības paliek nemainīgas. Tas ir īpaši svarīgi, ja teritorijā tiek veikta video novērošana.

Izturīgā plastikāta pārklājuma tehnoloģija ir viena no modernākajām metāla žogu apstrādes jomā. Galvenais ieguvums ir 3D žoga ilgais kalpošanas laiks.

Modernais žoga dizains ir piemērots jebkurai videi, teritorijai un objektam. Pieejami dažādos izmēros, krāsās un ar dažādu izturību.

Ekonomiskie, taču izturīgie ruļļu žogi ir vieni no populārākajiem žogu veidiem Eiropā, kas tiek uzstādīti, lai nosargātu konkrēto teritoriju. Tas var tikt uzstādīts kā pagaidu žogs, taču, ja nepieciešams norobežot platībā lielu teritoriju, pareizi izvēlēts un kvalitatīvi uzstādīts ruļļu žogs derēs daudz ilgākam laikam. Tādā gadījumā mēs piedāvājam izvēlēties metināto ruļļu žogu tipu. Mēs garantējam tā ātru un kvalitatīvu uzstādīšanu, ilgu kalpošanas laiku un izturību.

Ruļļu žogi plaši tiek izmantoti dārza teritorijas norobežošanā. Mēs piedāvājam uzstādīt pītus žogus ruļļos, kuri ir ideāli piemēroti dārziem, jo nodrošina augstu caurspīdīgumu. Tos var izmantot kā režģi priekš vijīgiem augiem. Turklāt tie ir izturīgi pret kāpšanu un dzīvniekiem. Pītajam žogam ir nepieciešama minimāla apkope un tam ir zema vizuālā ietekme uz apkārtni.

Kā augstāk minēts, piedāvājam gan metinātus, gan pītus žogus ruļļos dažādos izmēros, krāsās un konfigurācijās, kā arī to apkopi un remontu.

Mūsu komanda sastāv no savas jomas profesionāļiem, tāpēc žogu uzstādīšanas darbus veicam kvalitatīvi un efektīvi. Ilgus gadus krātā pieredze ir mūsu lielākais ieguvums, jo tādējādi spējam operatīvi un rūpīgi paveikt darbu, kas katram klientam ir svarīgi.

Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam labāko žogu uzstādīšanas servisu un produktus.

Apskatiet mūsu piedāvājumus mājas lapā. Piedāvājam sniegt bezmaksas konsultāciju, zvanot vai sūtot mums e-pastu ar pieprasījumu. Konsultācijas laikā vai vedot e-pasta saraksti, vienosimies par konkrētā objekta apskati, citām sīkākām niansēm un atbildēsim uz jums interesējošiem jautājumiem.