METINĀŠANAS DARBI PIEDĀVĀJUMS

Lai vienotos par konstrukciju izgatavošanu, sūtiet iecerētās idejas ar skicēm, rasējumiem, izmēriem un nepieciešamo informāciju uz info@steelplanet.lv

Metināšans darbi neapšaubāmi ir viens no nepieciešamākajiem procesiem. Ja paraugamies apkārt varam secināt, ka metāls kā materiāls tiek izmantots ļoti plaši. Tā pielietojums ir tik plašs, metāla īpašību dēļ. Tas ir ciets, izturīgs un tajā pašā laikā arī elestīgs materiāls.Metināšana ļauj mums šo materiālu izmantot vēl lietderīgāk. Proti, dod mums iespēju savienot vairākas metāla detaļas vai konstrukcijas, tās pie attiecīgām temperatūrām sakausējot un pievienojot papildmateriālu. No tā tiek izgatavotas visdažādākās konstrukcijas, gan privātmājām, gan industriāliem objektim, vai piemēram, elementi uz ielām – velo novietnes, margas, kāpnes un citi elementi. Lai izgatavotās konstrukcijas kalpotu maksimāli ilgi, ir svarīgi pēc izgatavošanas tās aizsargāt no apkārtējās vides ietekmes. Šo funkciju lieliski paveiks gruntēšana, cinkošana, krāsošana.

Metināšans darbi ir mūsdienās viens no populārākajiem procesiem, kas savieno divus materiālus kopā, izmantojot karstumu, kas tiek vadīts pa ārēju vai iekšēju elementu. Metināšana nav tikai funkcionāls materiālu savienošanas process, bet arī viens no vadošajiem procesiem ražošanā. Tā ir neatņemama ikdienas daļa – sākot ar automašīnām, daudzstāvu biroju ēkām līdz virtuves piederumiem. Neviena no uzskaitītajām lietām nebūtu iespējama bez metināšanas.

Mēs veicam MMA un MAG metināšanas darbus. MMA metināšanas veids vairumā tiek pielietots konstrukciju veidošanai, lai sniegtu maksimālu kvalitāti, taču MAG ir vispopulārākais metināšanas veids šodien. Tāpat izgatavojam dažāda veida un izmēra tērauda konstrukcijas.

Nodarbojamies ar izgatavoto metāla konstrukciju pēcapstrādi. Pēc pasūtījuma gruntējam, krāsojam un cinkojam, lai paildzinātu to kalpošanas mūžu. Elastīgu materiālu un piemērota pārklājuma izmantošana metināšanā, ļauj mums piedāvāt kvalitatīvi izgatavotus un apstrādātus produktus jebkura veida pielietojumam.

Metināšanas procesā mūsu radītie produkti ir plaši pieprasīti gan Latvijas rūpnieciskajā vidē, gan saimnieciskās darbības sfērā.

Pēc pasūtījuma mēs metinām un izgatavojam:

  • dažāda izmēra, veramus un bīdāmus vārtus, kā arī izturīgus sētu paneļus ar dažādiem pildījumiem,
  • dažādu konfigurāciju un izmēru režģus, rāmjus un karkasus. Montējam arī papildus detaļas,
  • stingrus reklāmas, baneru stendus un statīvus ar dažādiem izmēriem. Veicam arī to montāžas darbus,
  • soliņus, velo novietnes, šūpoles, stendus, statīvus augiem un citus dārza elementus,
  • melnā tērauda kāpnes un margas. Veicam arī to piegādes kā arī montāžas darbus,
  • dažāda veida kronšteinus, kā arī citas un nestandarta detaļas.

Piedāvājot pilnu servisu, veicam izgatavoto konstrukciju un produktu piegādi, kā arī montāžas darbus konkrētajā objektā.

Lai vienotos par konstrukciju izgatavošanu, sūtiet iecerētās idejas ar skicēm, rasējumiem, izmēriem un nepieciešamo informāciju uz mūsu e-pastu info@steelplanet.lv vai zvaniet uz norādīto tālruņa numuru.