Ventilācijas ierīkošana

Svaigs un tīrs gaiss ir viena no būtiskākajām pamatvajadzībām, kas nepieciešama cilvēkiem un visam dzīvajam. Diemžēl, mūsdienās vairums cilvēku sava laika pavada telpās. Pildot darba pienākumus vai esot mājās, bieži tiek aizmirsts par to, cik svarīga ir svaiga gaisa cirkulācija slēgtās telpās. Ja bieži pārņem nogurums vai neizskaidrojama vēlme nosnausties, jāatceras, ka telpā trūkst skābekļa jeb svaiga gaisa. Cilvēka smadzenēm tīrs skābeklis ir nepieciešams nepārtraukti, tādējādi skābekļa deficīta dēļ ķermenis pāriet saudzējošā režīmā, raidot signālus, ka nepieciešams atpūsties. Vieglākais veids kā panākt svaiga ienākšanu telpā ir atvērt logu, taču ne vienmēr tas ir labākais variants. Īpaši, ja mājās ir mazulis, kas pārvietojas pa grīdu vai darba vietās un ofisos, kur ir liels caurvēju risks. Izvērtējot, cik ļoti tiek ietekmēta dzīves kvalitāte dēļ vajadzības pēc svaiga gaisa, esam  rosināti domāt par labu ventilācijas sistēmas ierīkošanu. Ir svarīgi saprast, ko nozīmē vārds “ventilācija”. Ventilācija attiecas uz procesu, kura laikā tīrs, parasti āra, gaiss tiek apzināti piegādāts telpā, bet gaiss, kas uzkrājies telpā, tiek izvadīts. Ventilācija ir īpaši nepieciešama komerciālām un rūpnieciskām telpām, lai kontrolētu iekštelpu gaisa kvalitāti. Ventilāciju var izmantot arī temperatūras, mitruma un gaisa cirkulācijas kontrolei. Tāpat arī darba vietā vai mājās ir svarīgi, lai telpas būtu vēdinātas.

Mēs piedāvājam augstākās kvalitātes gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtu ierīkošanu privātmājās, komerciālās, rūpnieciskās, darba un citās telpās. Nodrošinām pilnu gaisa kondicionēšanas un ventilācijas iekārtu projekta vadību, sākot no idejas un projektēšanas brīža līdz konkrētās iekārtas uzstādīšanas pārbaudei un uzturēšanai. Mūsu mērķis ir klientam piedāvāt funkcionālas idejas, pievilcīgu iekārtu dizainu, kvalitatīvus produktus, tāmes sastādīšanu, konkrētā objekta apsekošanu un operatīvu montāžu. Garantējam, ka sadarbojoties ar mums, uzstādīsim labāko ventilācijas un gaisa kondicionēšanas iekārtu konkrētajā objektā, sekmējot galvenos ieguvumus:

  • baktēriju, mitruma, gaisa piesārņojuma un nepatīkamu smaku izvadīšanu no telpām un ēkām,
  • iespēju kontrolēt gaisa cirkulāciju un temperatūru, tādējādi nodrošinot nepieciešamo drošības un veselības līmeni,
  • nodrošināt veselīgu vidi sev, ģimenei vai darbiniekiem, izvairoties no putekļu uzkrāšanās gaisā un pelējuma veidošanās, tādējādi pazeminot risku pret alerģiju un citu veselības problēmu veidošanos.

Visus mūsu ventilācijas iekārtu un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšanas darbus veic kvalificētu meistaru komanda. Darbus veicam atbilstoši starptautiskajiem standartiem, cieši sadarbojoties un uzklausot klienta vēlmes.

Esam mūsdienu kompānija, tāpēc nepārtraukti attīstāmies, sekojot jaunākajām inovācijām un pielietojot modernās tehnoloģijas uzstādīšanas darbos.

Ņemot vērā mūsu un klientu straujo ikdienas grafiku, konsultējam, kā arī darbus darām ārpus noteiktā darba laika.