ZĀLIENS

BOBCAT

UZKOPŠANA

ELEMENTI

BRUĢAKMENS

DAŽĀDA VEIDA TERITORIJAS LABIEKĀRTOŠANA

Darbi ar tehniku, teritoriju uzkopšana, dārza elementu uzstādīšana, bruģa-bruģakmens ieklāšana, citi teritorijas labiekārtošanas darbi. teritorijas labiekārtošana

Teritorijas labiekārtošana
Teritorijas labiekārtošana
Укладка Брусчатки Рига - Латвия
Teritorijas labiekārtošana
Teritorijas labiekārtošana

Skaista ainava, kas paveras ieskatoties saules gaismas apspīdētajā dārzā vai kāds īpašs dekoratīvs elements privātmājas pagalmā – tā ir bauda cilvēku acīm, nebeidzama prieka deva un pozitīvas domāšanas avots. Mēs dzīvojam laikmetā, kurā apkārtnes transformācija ir viena no modernākajām un populārākajām tendencēm.

Mums ir svarīgi cilvēkiem nodrošināt estētiski baudāmu apkārt esošo vidi, tāpēc jebkurai teritorijai ir nepieciešama labiekārtošana un labiekārtošanas darbu organizēšana. Teritorijas labiekārtošana mūsu kompānijai nozīmē virkni uzstādīšanas, uzkopšanas un tehniska rakstura darbu, kuru mērķis ir uzlabot apkārtējās ainavas praktiskās un estētiskās īpašības. Mūsu darītie darbi izveido ainavas dizainu un tiek veikti saskaņā ar klienta izstrādāto projektu, idejām un vēlmēm.

Klientiem piedāvājam –

  • zaļākā zāliena ierīkošanu, kopšanu un apstrādi visā Latvijā, ar garantiju, ka iespēju robežās tiks izpildītas visas jūsu ieceres. Mūsu zālāju ierīkošanas ekspertu komanda sniedz izcilu pakalpojumu izpildi par konkurētspējīgām cenām.
  • veikt dažādus ar Bobcat tehnikas izmantošanu saistītus darbus. Līdzinām, rokam, beram, raujam un darām arī citus lielāka vai mazāka apjoma un sarežģītības darbus.
  • kvalitatīvu krūmu un koku zāģēšanu, kā arī teritorijas atbrīvošanu no tiem. Iesakām apdomīgi izvēlēties krūmu un koku griešanas speciālistus, ņemot vērā, ka nekvalitatīvi griezti krūmi var mainīt savu formu, ietekmējot ainavas izskatu un pat pārstājot augt pavisam. Savukārt kvalitatīvi griezti krūmi aug veselīgāki un ar zemāku risku iegūt infekcijas vai slimības. Sazāģēsim un atbrīvosim teritoriju no savu mūžu nokalpojušajiem vai nevēlamiem kokiem un krūmiem.
  • jebkuras teritorijas sakopšanu, uzlabošanu, atjaunošanu un būvgružu savākšanu. Pat aizmirstu un aizaugušu īpašumu pārveidosim par estētiski baudāmu un patīkamu vietu. Atbrīvosimies no garās zāles, safrēzēsim krūmus un augsni, aizvāksim nevajadzīgos celmus un darīsim pārējos darbus, lai rezultāts priecētu gan klientu, gan mūs.
  • izgatavot un uzstādīt dažādus dārza jeb āra telpu elementus pēc pasūtījuma. Mūsu lauciņš ir gan dekoratīvu, gan dabīgu materiālu elementu izgatavošana. Izgatavosim plašu terasi no koka ar gaišu koka solu komplektā. Izveidosim akmeņdārzu, putnu vannu vai uzstādīsim konstrukciju, vadoties pēc jūsu vēlmēm un idejām. Stieples, koks un akmens nekad neiziet no modes, un tie lieliski darbojas līdzās mūsdienu izturīgajiem materiāliem.

Mēs piedāvājam ne tikai uzskaitīto darbu kvalitatīvu veikšanu, bet saviem klientiem iesakām labākos un ekonomiskākos risinājumus, kā izmantot vienkāršas formas elementus no parastākajiem materiāliem, radot satriecošu efektu. Gudri izmantojot pieejamos materiālus, vēlamo rezultātu var panākt pavisam dabiski, protams, neaizmirstot par minimālu apkopi un uzturēšanu.

Mēs esam zaļi domājoša kompānija, tāpēc atbalstām ikvienu projektu, kura resursi ir iegūti no pārstrādājamiem un dabai draudzīgiem materiāliem. Pēc pasūtījuma aprīkojam īpašumus piemērotus un drošus mājdzīvniekiem, kā arī savvaļas dzīvniekiem.

Uzticiet sava īpašuma labiekārtošanu mums un mēs neliksim vilties!