Vārtu uzstādīšana

Pie mums pieejams plašs bīdāmo un veramo vārtu klāsts dažādos dizainos, kurus iespējams gan izgatavot, gan uzstādīt pieskaņojot esošajam žogam. Vārtu saskaņošana ar žogu rada pilnīgu dizainu, vienlaikus saglabājot funkcionalitāti jeb ērtu iekļūšanu teritorijā un estētiskumu. Vārtu uzstādīšana

Vārti, tāpat kā žogi ir gatavoti no cinkotām stieplēm ar izturīgu plastikāta pārklājumu, tāpēc tie ir droši pret vandālisma mēģinājumiem un ilgi kalpot spējīgi.

Veramo vārtu uzstādīšana ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā nodrošināt piekļuvi īpašumam. Turklāt vārti var atturēt iebrucējus no iekļūšanas nožogotajā teritorijā. Papildus drošībai tos var aprīkot ar slēdzeni, nostiprināt ar ķēdi vai uzstādīt bezkontakta piekļuves kontroles sistēmu.

Veramo vārtu tips ir piemērots gan privātmājas teritorijā, gan dārzam, jo iespējams izvēlēties sev vēlamo konfigurāciju, saglabājot privātumu un labu caurredzamību.

Ja ir nepieciešama drošākā un efektīvākā piekļuve konkrētajai teritorijai, mēs iesakām uzstādīt bīdāmos vārtus.

Teritorijās un īpašumos, kur norit pastāvīga transportlīdzekļu plūsma, nepieciešams uzturēt augstu drošības līmeni, tāpēc mēs piedāvājam dažādus bīdāmo vārtu modeļus un risinājumus, lai transporta plūsma tiktu kontrolēta. Piedāvājam vēlamo vārtu izgatavošanu, apstrādi, montāžu un apkalpošanu.

Bīdāmie vārti apvieno augstu drošības līmeni ar ērtu piekļuvi ierobežotās vietās. To uzstādīšana vietās, kur ir intensīva satiksme vai daudz gājēju, ir vislabākais risinājums, jo ar automātikas palīdzību tie viegli atveras, kā arī vadītājiem un gājējiem nav jāizkāpj no mašīnas vai tālu jāiet, lai tos atvērtu un aizvērtu.

Mūsu izgatavotie un uzstādītie elektriskie vai automātiski bīdāmie vārti ir izstrādāti pēc starptautiskajiem drošības noteikumiem. Drošības sistēmas ir iestrādātas pat vārtu tālvadības pultīs, garantējot to lietotāju drošību.

Katra klienta gaumei un vēlmēm piedāvājam izgatavot un uzstādīt veramos, un bīdāmos vārtus ar dažādiem izmēriem, pildījumiem un konfigurācijām, kā arī to remontu un apkopi. Turklāt papildus piedāvājam uzstādīt vārtu automātiku. Kopumā, ja jūsu teritorijai vai piebraucamajam ceļam nepieciešama gan droša, gan ērta pieeja, to varat saņemt sadarbojoties ar mums.