VENTILĀCIJA, GAISA KONDICIONĒŠNA

Kādēļ tas nepieciešams ?

Neapšaubāmi, svaigs gaiss un patīkams mikroklimats mums apkārt ir viena no mūsu dzīves pamatvajadzībām. Varētu pat teikt, ka svaigs un kvalitatīvs gaiss, ko elpojam ir pat vienas no mūsu tiesībām. Tīrs un svaigs gaiss uzlabo mūsu pašsajūtu, noskaņojumu, palielina darba ražību un nepārprotami arī novērš draudus, kas saistīti ar darba aizsardzību.

Ventilācija

Ventilācija

Ventilācijas sistēmu uzstādīšana privātmājai, ražošanas, kafejnīcu un citās telpās. Objekta apsekošana, tāmes sastādīšana, montāžas darbi.

Gaisa kondicionēšana

Uzstādam gaisa kondicionēšanas iekārtas, lai uzlabotu mikroklimatu kā privātmājās, tā arī ražošanas vai citās darba telpās.

Apkopes

Veicam ventilācijas sistēmu un kondicionēšanas iekārtu remontu un apkopes. Uzpildam freonu, mainam filtrus un citas detaļas.

Uzstādam visas nepieciešamās komponentes – ventilācijas caurules, ventilācijas restes, ventilācijas iekārtas, ventilācijas izvads, ventilācijas pretvārsts, ventilācijas vārsti, ventilācijas difuzori. Pēc mepieciešamības izveidosim ventilācijas sistēmu arī bēniņos, garāžā vai pagrabā, ieteiksim arī labākos risinājumu. Tāpat veiksim ventilācijas sitēmu apkopi, kondicionieru apkopi.

Ventilācijas cena un ventilācijas izmaksas aprēķināmas katram objektam individuāli, ņemot vērā telpu izvietojumu, pielietojumu un pasūtītāja vajadzības.