STEEL PLANET

Kvalitatīvi un saskaņoti demontāžas darbi.

+371 27758918

Nereti demontāžas darbu izmaksas tiek aprēķinātas katram darbam vai objektam individuāli, jo celtniecības gaitā nereti celtnieki būvējuši ēku vai konstrukciju pēc saviem principiem un ieskatiem. Tādēļ demontāžas cenas var būt katram objektam savādākas, mainīgas. To ietekmē daudzi faktori – novietojums, pieejamība, celtniecības materiāli, izmantojamie instrumenti un tehnika, kā arī citi apstākļi.

Demontāžas projekts kā arī saskaņoti darbi ir svarīgi, lai neradītu draudu apkārtējiem, kā arī darbi noritētu veiksmīgi un maksimāli precīzi.

Privātmājā demontāža nepieciešama dažādu iemeslu dēļ. Demontējam atsevišķus mājas elementus vai daļas. Nepieciešamības gadijumā veicam pilnīgu ēkas demontāžu, ieskaitot tās pamatus.

Ēku Demontāža

  • Mazstāvu dzīvojamās mājas
  • Saimniecības ēkas, šķūņi
  • Pagaidu ēkas, vecas ēkas, pussabrukušas vai vairs neizmantojamas ēkas
  • Dārza mājas, vasarnīcas
  • Koka, metāla vai betona konstrukcijas

Materiāli un Konstrukcijas

  • grīdu demontāža / betons, koks, metāls, linolejs, lamināts un citi materiāli.
  • sienu demontāža / ķieģelis, betons, armēts betons, keramzīts, reģipsis, dzelzbetons, gāzbetons kā arī citi materiāli.
  • konstrukcijas / koka, metāla vai betonētas un citu materiālu konstrukcijas, piemēram, nojumes, terases, dažādi rāmji, torņi, skursteņi, kamīni, paaugstinājumi, kāpnes, trepes, pamati, žogi, vārti, durvis, logi un citas konstrukcijas.
  • Apdares materiāli / reģipsis, flīzes, tapetes, linolejs, lamināts, parkets, osb (skaidu plāksnes), dsp plāksnes, reģipša profili, apmetums, armēts apmetums un cita veida apdares materiāli pēc pieprasijuma.

Aiļu Griešana

Griežam jaunas, paplašinam vecās ailes. Darbus paveiksim dažāda veida materiālos, atkarībā no pieprasijuma.

Metāla griešana, savākšana

Griežam metālu ar gāzes metāla griezēju. Savācam metāllūžņus, metālmateriālus.

Nodrošinām Demontāžu dažādu sēriju dzīvokļos. Piedāvājam apsekošanu, lai veiktu sīkāku izpēti. Veicam tāmes sastādīšanu un paveicam iecerētos demontāžas darbus.

Efektivitāte

Izmantojam visus nepieciešamos instrumentus un tehniku, lai darbus paveiktu darbus maksimāli precīzi un kvalitatīvi.

Izpēte

Pirms darbu uzsākšanas veicam objekta apskati, lai sīkāk izpētītu un izsecinatu, kā veikt deomntāžas darbus, kā arī vienotos ar klientu par sīkākām niansēm.

Atvērtība

Vienmēr esam gatavi uzklausīt un ieteikt labākos risinājumus, kā paveikt iecerētos darbus maksimāli labi.

Nereti ražotnēm vai citām industriālām būvēm, paplašināšanās vai reorganizācijas gadijumā nepieciešama telpu pārbūve. Veicam visus nepieciešamos demontāžas darbus.